Obsluha stroje (m/ž/x)
Zollner
Untergschwandt
vor 1 Tg.

Pro naše německé závody hledáme

Obsluha stroje (m / ž / x)

Náplň práce :

  • seřizování a obsluha výrobních strojů
  • příprava materiálů pro výrobní stroje
  • provádění opatření k zajištění kvality
  • rozpoznání a případná náprava odchylek
  • odstraňování poruch včetně dokumentace
  • balení a přepravní práce
  • provádění údržby, oprav a čištění
  • Váš profil :

  • odborné vzdělání v průmyslově-technických oborech nebo dřívější pracovní zkušenosti
  • ve výrobě

  • manuální zručnost
  • technické dovednosti
  • ochota pracovat na směny
  • schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědné jednání
  • znalost práce na počítači výhodou
  • znalost německého jazyka (uroveň A2)
  • Nabízíme :

  • pracovní klima, které se vyznačuje rodinnou atmosférou a soudržností
  • jisté pracovní místo v rodinné firmě
  • rozmanité možnosti profesního rozvoje
  • podpora při požadavcích na další vzdělávání
  • nabídky na podporu a udržení Vašeho zdraví
  • atraktivní sociální výhody, jako je příspěvek na dovolenou, vánoční prémie a firemní penzijní připojištění
  • Pro další informace o této nabízené pozici je Vám k dispozici naše personální oddělení (HR Management) na tel. : +49 9944 201-0.

    Melde diesen Job
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter