Schweißer / Spawacz
TREMONIA
Berlin, Germany
vor 7 Std.

Poszukujemy spawacza na pełen etat do spawania metodą MIG / MAG albo TIG w Berlinie!

Obowiązki

  • Spawanie konstrukcji stalowych, metalowych, aluminiowych, rur i profili
  • Przygotowanie elementów do spawania poprzez szlifowanie i cięcie
  • Montaż elementów zgodnie z planem spawania
  • Kontrola wizualna spoin
  • Wymagania

  • Wieloletnie doświadczenie w zawodzie spawacza
  • Ukończony kurs spawacza mile widziany
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Niezależny i dokładny sposób pracy
  • Nasza oferta

  • Atrakcyjna stawka godzinowa 14 Eur brutto
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Dieta dzienna nettto albo zakwaterowanie
  • Zaliczki
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Ubranie robocze
  • Zainteresowany? Więc nie czekaj tylko wykorzystaj swoją szansę!

    W 100% zapewniamy poufne traktowanie Twoich dokumentów oraz ochronę Twoich danych osobowych.

    Czekamy właśnie na Ciebie!

    Melde diesen Job
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren