Praca na stałe Kucharz/ka-podstawa+dodatki, niemiecka umowa od zaraz
FACHPRACA
Bad Salzdetfurth, Rottach Egern, Bad..., Poland
vor 4 Tg.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

kraj : Niemcy

Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, bezpośrednio w restauracji? Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ?

Ta oferta stworzona jest dla Ciebie !

Zakres obowiązków kucharza / kucharki :

przyrządzanie posiłków dla gości restauracji,

aktywny udział w tworzeniu menu.

Wymagania :

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz / kucharka.

Oferujemy :

1. Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z restauracją.

2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę.

3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

6. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

7. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  • oraz wiele więcej.
  • Zainteresowany ?

    Wyślij CV na adres : info walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel. :

  • 48 713666081.
  • Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

    Prosimy o dodanie klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Meine Email
    Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
    Fortfahren