Elektronik samochodowy - okolice Stuttgartu
Zeitmann
Niemcy
vor 7 Tg.

Obowiązki :

  • praca w serwisie samochodowym - praca na terenie zakładu
  • diagnostyka i naprawa elektrycznych i elektronicznych układów samochodowych
  • montaż, demontaż i naprawa układów elektrycznych w pojazdach
  • diagnozowanie usterek i usuwanie ich
  • sprawdzanie stanu technicznego instalacji elektrycznej pojazdów samochodowych
  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądu okresowego wyposażenia elektrycznego i elektronicznego pojazdów samochodowych
  • Wymagania :

  • doświadczenie jako elektronik samochodowy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie jako : elektromechanik samochodowy, elektryk samochodowy, mechatronik samochodowy lub technik mechatronik będzie mile widziane
  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 1800€ netto / 160h (przy I klasie podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • Bewerben
    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Meine Email
    Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
    Fortfahren